WYWÓZ SZAMBA ORAZ NIECZYSTOŚCI PŁYNNYCH - WARSZAWA - Wywóz szamba Warszawa, Asenizacja Warszawa - warszawa.asenizacja.org
15623
post-template-default,single,single-post,postid-15623,single-format-standard,bridge-core-1.0.5,ajax_fade,page_not_loaded,,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-theme-ver-18.1,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.2,vc_responsive
 

WYWÓZ SZAMBA ORAZ NIECZYSTOŚCI PŁYNNYCH – WARSZAWA

WYWÓZ SZAMBA ORAZ NIECZYSTOŚCI PŁYNNYCH – WARSZAWA

wywóz-szamba-warszawa

Jak wiadomo, nie wszystkie domy, zakłady przemysłowe lub gospodarstwa rolne podłączone są do kanalizacji miejskiej. W takim przypadku pozostaje nam założenie szamba lub posiadanie przydomowej oczyszczalni. Korzystając z tego typu technologii należy pamiętać o tym, żeby regularnie pozbywać się nieczystości. Szambo montujemy pod ziemią w betonowym lub plastikowym zbiorniku, w którym gromadzone są ścieki kanalizacyjne. Budowę szamba najlepiej zaplanować na etapie budowy domu. Pamiętajmy, że szambo większe niż 10m3 wymaga uzyskania pozwolenia administracyjnego. Szamba są zbiornikami bezodpływowymi i konieczne jest ich regularne opróżnianie. Dla naszej firmy wywóz szamba Warszawa, czyli w tzw. asenizacja nie jest żadnym problemem.

Wszelkie usługi wywozu nieczystości płynnych wykonywane są na jednorazowe zlecenie klienta albo z określoną częstotliwością na podstawie umów z instytucjami, firmami lub osobami fizycznymi. Działamy na terenie Warszawy i okolic. Staramy się, aby nasze usługi były profesjonalnie wykonane, stawiając na wysoką jakość i solidność wykonania. Cena za usługę jest zależna od odległości oraz ilości nieczystości. Ustalamy ją podczas zamówienia telefonicznego.         

USŁUGI ASENIZACYJNE – WAŻNE INFORMACJE

Transport nieczystości ciekłych wymaga specjalistycznego sprzętu, ale i również załogi o wysokich kwalifikacjach z dużym doświadczeniem. Dzięki temu firma może elastycznie reagować na potrzeby klientów. Nasi specjaliści od asenizacja Warszawa posiadają wiedzę na temat zasad utylizacji odpadów oraz przestrzegają restrykcyjnych przepisów BHP i standardów bezpieczeństwa pracy.

Bardzo ważne jest to, że firma, chcąca świadczyć usługi asenizacyjne musi również podpisać umowę o współpracy ze stacją zlewną, zlokalizowaną przy kolektorze sieci kanalizacyjnej lub przy oczyszczalni ścieków. Ten rodzaj pozwolenia na świadczenie usług asenizacyjnych zostanie wydane maksymalnie na 10 lat, ale tylko przedsiębiorcy, który terminowo reguluje zobowiązania podatkowe.

SPECJALISTYCZNY SPRZĘT DO ASENIZACJI

Specjalistyczny pojazd asenizacyjny to samochód ciężarowy wyposażony w pojemny zbiornik oraz instalację pozwalającą na szybki i sprawny odbiór nieczystości. Załadunek zbiornika jest możliwy dzięki zainstalowanej na pojeździe pompie. Generuje ona odpowiednio duże podciśnienie, sprawiając, że zawartość szamba jest zasysana i specjalnymi przewodami kierowana do zbiornika. Poprzez dużą moc kompresora nieczystości mogą być przekazane w stosunkowo krótkim czasie. Usługi asenizacyjne może świadczyć firma, która dysponuje specjalistycznym sprzętem czyli szambiarką. Wóz asenizacyjny jest pojazdem ciężarowym, który umożliwia usunięcie fekaliów i ścieków bezpośrednio z szamba do punktu zlewnego.

Integralną częścią wozu asenizacyjnego jest cysterna z otworem spustowym, zabezpieczona zaworem i włazem. Pojazd asenizacyjny wyposażony jest w kompresor i usuwa nieczystości metodą podciśnieniową. Do cysterny podłączony jest przewód ssawno-spustowy, za pomocą którego można transportować zassane ścieki do zbiornika. Cysterna opróżniania jest następnie metodą grawitacyjną lub przy udziale urządzeń pompujących. Bardzo mocne pompy ściekowe są w stanie napełnić cysternę o pojemności 10m3 w niecałe 10 minut!

Wszystkie pojazdy asenizacyjne muszą być w dobrym stanie technicznym oraz sanitarno-higienicznym, aby wywóz nieczystości Warszawa był w pełni bezpieczny dla człowieka i środowiska. Konieczna jest ich regularna dezynfekcja oraz instalacja filtrów do bioaerozoli. Rozporządzenie dokładnie precyzuje dopuszczalne wartości ciśnienia w cysternie. Warto wspomnieć o obowiązku przedzielenia przegrodami zbiorników większych niż 6000 litrów.Call Now ButtonZADZWOŃ